nps2go | Podmínky služby
15583
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15583,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Podmínky služby

Nejdůležitější body z podmínek služby

  1. V ceně služby nps2go jsou dvě konzultace (celkem 2 hodiny) profesionála na zákaznickou zkušenost. Na první konzultaci s Vámi sestaví vhodný průzkum na míru vaší společnosti (nastaví parametry a texty úvodní pozvánky a kompletního průzkumu), na druhé prezentaci Vám prezentuje výsledky a doporučí kroky do budoucna.
  2. Doporučíme Vám optimální parametry, které by se do průzkumu měly zahrnout (jako například jméno, příjmení, email, pobočka, prodejce, segment, apod.). Je na Vás, které parametry poskytnete, ale čím více jich bude, tím kvalitnější výsledky průzkumu budou. Předání dat probíhá formou Excel souboru, CSV nebo XML.
  3. Uvedená akční cena platí pro databázi zákazníků do 2 000 kontaktů. Při větším počtu zákazníků v databázi je příplatek za každého dalšího zákazníka (nad 2000).
  4. Míra odpovědí. Naše průměrná míra odpovědí na průzkumy se pohybuje kolem 20ti procent. Záleží však na kvalitě poskytnuté databáze kontaktů a na jejich stáří. Nemůžeme tedy touto službou zaručit jakoukoli výši míry odpovědí. V rámci výsledného reportu však obdržíte detailní analýzu o tom, na které kontakty byl průzkum odeslán, kolik se jich vrátilo, které byly neexistující schránky, plné schránky, apod.
  5. V případě velmi špatné kvality databáze je dodavatel služby nps2go oprávněn poskytnutí služby odmítnout. V tomto případě je cena za poskytnuté služby účtována pouze přiměřenou částí (za kroky, které již byly uskutečněny)
  6. Koncová cena služby nps2go je při provedení standardního průzkumu Net Promoter Score (pozvánka, průzkum se škálou 0-10, Doplňující L1 a L2 odpovědi). V případě požadavků na provedení jakýchkoli úprav na míru je výsledná cena o tyto úpravy navýšena.
  7. Odběratel služby nps2go se zavazuje k tomu, že poskytne databázi kontaktů, na kterou je oprávněn zasílat elektronickou komunikaci, a že zanese dodavatele do veškeré dokumentace ke správě osobních údajů klientů (dle podmínek GDPR).
  8. Dodavatel služby nps2go se zavazuje udržet veškerá předaná data a informace v tajnosti a zavazuje se k tomu, že neposkytne data žádné třetí osobě, ani je nijak nezneužije pro jiný účel, než je tato služba.
  9. Dodavatel služby nps2go se zavazuje k tomu, že neprodleně po ukončení průzkumu a prezentaci výsledků trvale smaže veškeré údaje poskytnuté klientem. O tomto smazání poskytne klientovi osvědčení.