nps2go | Jak to funguje?
15391
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15391,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Jak to funguje?

Pouze několik jednoduchých kroků k porozumění vašim zákazníkům

Ozvěte se nám!

Je na vás, zda vyplníte webový formulář, pošlete nám email nebo nám rovnou zavoláte.

Domluvíme schůzku

Do 24 hodin se vám ozve jeden z našich konzultantů, podrobně vám vysvětlí průběh průzkumu, sdělí, co je třeba připravit a domluví s vámi schůzku. Před schůzkou si konzultant prostuduje obor vaší činnosti a na schůzce již doporučí, na co byste  se v průzkumu měli zaměřit. Společně pak nastavíte klíčové hodnoty a ukazatele, které chcete z průzkumu získat.

Provedeme průzkum

Na naší straně vše připravíme, nastavíme sběr a provedeme první a druhé kolo sběru dat. V tomto kroku není od Vás požadována žádná součinnost.

Prezentace výsledků

Po provedení dvoukolového sběru dat s Vámi konzultant domluví druhou schůzku, na které se prezentují výsledky. Dostanete 30ti denní přístup do enterprise systému InsightSofa, kde můžete výsledky analyzovat a najít tak přesnou příčinu, kde zákaznická nespokojenost/spokojenost vzniká. Je jen na vás, zda se pak rozhodnete s měřením zákaznické spokojenosti pokračovat, nebo vám jednorázové měření bude stačit.

Délka projektu

Projekt z velké míry závisí na vámi poskytnuté součinnosti. Ve většině případů však zvládáme realizovat celý projekt od prvotního kontaktu po prezentaci výsledků do 30 dnů.